PARTNER PORTALU

Dunikowskiego. Nowy tyski adres na mieszkaniowej mapie

PRB Dom realizuje inwestycję Dunikowskiego w Tychach u zbiegu ulic: Honoraty i Dunikowskiego. Dwa budynki wielorodzinne zostaną wkomponowane w otoczenie wraz z urządzonym zagospodarowaniem.

Autor: HouseMarket.pl 28 kwietnia 2017 10:04

Deweloper - PRB Dom planuje zakończyć inwestycję w grudniu 2017 r. W jednym budynku zaplanowano 55 mieszkań, natomiast w drugim - 18. Powierzchnie lokali zaczynają się od 40 mkw., a kończą na 87 mkw. Budynki liczą pięć kondygnacji naziemnych i garaż podziemny.

Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, natomiast na piętrach - duże balkony lub tarasy. W kompleksie zaprojektowano zamykany plac zabaw. Mieszkańcy będą mogli kupić komórkę lokatorską i miejsce postojowe w podziemnym garażu, gdzie przewidziano 54 miejsca parkingowe lub na zewnętrznym ogrodzonym kompleksie z bramą na pilot.

Ściany między mieszkaniami zostaną wykonane z materiałów o wysokiej izolacyjności akustycznej. W szerokich i estetycznie wykończonych klatkach schodowych znajdą się windy osobowe firmy Schindler. Przewidziano ocieplenie budynków styropianem grafitowym, dzięki czemu rachunki za c.o. będą znacznie niższe. Drzwi wejściowe do lokali wykonano w klasie premium, a duże rozmiary okien lepiej doświetlą pomieszczenia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych