PARTNER PORTALU

Dwa Potoki w promocyjnej cenie

Polnord wprowadził gwarancję najniższej ceny dla mieszkań w Dwóch Potokach. Cena metra kwadratowego w gdańskiej inwestycji wynosi min. 3,9 tys. zł/mkw.

Autor: Housemarket.pl 20 kwietnia 2015 11:44

Osiedle 2 Potoki usytuowane jest w południowej części Gdańska, w otoczeniu wzgórz i licznych terenów rekreacyjno-sportowych. Gotowe do zamieszkania etapy I i II inwestycji obejmują 9 kameralnych, nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych lokatorów. W obu etapach zamieszka docelowo 280 rodzin. Do wyboru są tutaj mieszkania funkcjonalne i niedrogie, o powierzchni od 30 do 70 mkw., z komórkami lokatorskimi, garażami oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi.

Trzeci etap Osiedla 2 Potoki to oferta gotowych do zamieszkania 162 mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach od 36 do 62 mkw. W 5 kameralnych budynkach usytuowanych w zielonej i zadrzewionej części osiedla znajdziemy mieszkania z dużymi balkonami, ogródkami na parterach, mieszkania jedno i dwustronne. Wszystkie mieszkania posiadają widne, oddzielne kuchnie.

 Z myślą o najmłodszych zaprojektowano wewnętrzne place zabaw i zieleń wewnątrz osiedla. Bezpieczeństwo dla całych rodzin oraz wjazd na teren osiedla przez szlaban. Wszystko w najniższej dla okolicy cenie: od 3,9 tys. zł za metr kwadratowy – gwarantowanej przez dewelopera

 - Oprócz gwarancji najniższej ceny dla mieszkań w Dwóch Potokach, oferujemy też szeroki wybór gotowych lokali w najbardziej poszukiwanych metrażach. W tym popularne mieszkania dwupokojowe z balkonami, które idealnie wpisują się w rządowy program z dopłatą Mieszkanie dla Młodych – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnordu.

Wraz z osiedlem rozrasta się także nowoczesna miejska infrastruktura.  W najbliższych miesiącach ulica Konrada Guderskiego, przy której znajduje się wiele inwestycji mieszkaniowych, zostanie zmodernizowana z opcją wybudowania nowego mostu nad kanałem Kozackim (w miejsce mostku wzniesionego przez mieszkańców). Ponadto miasto z myślą o pozyskaniu środków unijnych ogłosiło plan wybudowania sieci bezpiecznych i oświetlonych ścieżek dla biegaczy oraz amatorów jazdy na rowerze i rolkach, co jeszcze wpłynie na większe wykorzystanie rekreacyjno-sportowego potencjału okolicy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych