PARTNER PORTALU

Dworskie Ogrody. Apartamenty z tarasami na dachu

BS Deweloper realizuje Dworskie Ogrody w Rzeszowie, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w dzielnicy Przybyszówka - Dworzysko przy ulicy Krakowskiej. W sprzedaży znajduje się trzeci i czwarty etap. Ceny za mkw. zaczynają się od 3500 zł.

Autor: HouseMarket.pl 05 kwietnia 2017 09:28

W początkowej fazie budowy osiedla powstał kompleks 16 segmentów dwumieszkaniowych w dwóch budynkach oznaczonych A i B. Obecny projekt to rozbudowa Dworskich Ogrodów. Polega na budowie dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych oznaczonych jako C i D.

Znajdzie się w nich łącznie 60 lokali wraz z instalacjami wewnętrznymi, parkingiem i placem zabaw. Dla lokali na parterze zaprojektowano tarasy oraz wydzielono ogródki zielone. Na pierwszym i drugim piętrze każde mieszkanie posiada balkon, a niektóre z drugiego piętra o powierzchni ponad 100 mkw. - antresole z tarasami na dachu budynku.

Układ drogowy zaprojektowano o nawierzchni kamienno-betonowej, a wokół budynków - sieć chodników wykończonych nawierzchnią utwardzoną, antypoślizgową z bruku betonowego. Projektowane domy są dostępne dla osób niepełnosprawnych z poziomu terenu poprzez pochylnie. Wejścia do budynków pozbawione są progów. Na terenie inwestycji zaprojektowano 32 miejsca postojowe, wykończone ażurowymi płytami betonowymi.

Dworskie Ogrody oferują mieszkańcom szeroką infrastrukturę w zasięgu ręki. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przestanek autobusowy MZK– MPK Rzeszów. Do najbliższego sklepu spożywczego jest zaledwie 200 metrów.

W bardzo bliskiej odległości znajdują się również hotele i restauracje. Mieszkańców z dziećmi ucieszy wiadomość że w pobliżu usytuowane są szkoły i przedszkola. Bardziej wymagający mieszkańcy mają do dyspozycji duże centrum handlowe Nowy Świat, znajdujące się w odległości 1900 m od osiedla.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych