PARTNER PORTALU

Dzień otwarty w Nowym Horyzoncie

Grupa deweloperska GEO rozpoczyna sezon wiosenny od organizacji dnia otwartego na wrocławskim osiedlu Nowy Horyzont. Już 12 marca, szukający własnego „M” będą mogli obejrzeć inwestycję, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2016 15:06

Nowy Horyzont przy ulicy Łomnickiej na Stabłowicach to planowany kompleks pięciu czteropiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 328 nowych mieszkań. Ostatni etap prac, czyli budynki B i C, zakończono w grudniu 2015, a na przełomie stycznia i lutego br., otrzymały one pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi lokatorzy już wprowadzili się do swoich mieszkań, ale na nabywców czeka jeszcze 59 lokali.

- Postanowiliśmy zorganizować dzień otwarty, żeby pokazać klientom nowe budynki, a także przygotowane specjalnie dla nich mieszkanie pokazowe. Podczas spotkania będzie można obejrzeć lokal, osiedle, a także porozmawiać z przedstawicielami GEO na temat inwestycji i oferty – mówi Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w grupie deweloperskiej GEO.

Ceny regularne w Nowym Horyzoncie zaczynają się już od 4300 zł netto, jednak dla osób, które podczas wydarzenia zdecydują się na zakup mieszkania, przygotowano specjalną promocję w postaci zniżki w wysokości 5 tys. zł na mieszkanie.

Dodatkowym atutem Nowego Horyzontu jest dostępność mieszkań w programie MdM. Starając się o dofinansowanie, można uzyskać nawet 90 tys. zł dopłaty. - Chcąc uzyskać kredyt z dopłatą, warto się pospieszyć, ponieważ jeśli tempo składania wniosków nie spadnie, środki mogą wyczerpać się bardzo szybko – dodaje Marcin Zaremba-Śmietański.

Na dzień otwarty GEO zaprasza w dniu 12 marca w godzinach od 10 do 17 do mieszkania pokazowego przy ulicy Łomnickiej 18a/4.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych