PARTNER PORTALU

Dzień Otwarty w Starołęckiej Dolinie

W najbliższą sobotę 16 września Starołęcka Dolina otwiera swoje podwoje dla zwiedzających. Tego dnia na żywo będzie można zobaczyć pierwszy etap osiedla, które jest już w końcowej fazie realizacji.

Autor: housemarket.pl 13 września 2017 12:30

Starołęcka Dolina powstaje przy ul Śliskiej na poznańskiej Starołęce. Budowa pierwszego etapu osiedla jest niemalże na finiszu, dlatego deweloper zaprasza na ostatni Dzień Otwarty przed przekazaniem kluczy do nowych mieszkań.

– Bardzo zależało nam na tym by pokazać zainteresowanym klientom osiedle w pełnej krasie. Na inwestycji prowadzone są już ostatnie prace wykończeniowe. Mieszkania są w stanie deweloperskim czyli takim, w jakim będą odbierać je klienci. To najlepszy moment by zobaczyć wszystko na żywo i wybrać optymalne dla siebie mieszkanie – mówi Damian Mirek z poznańskiego biura sprzedaży firmy Budnex – W najbliższym czasie będziemy jeszcze prowadzili prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku, tak by z wszystkim uporać się jeszcze tej jesieni– dodaje.

Pracownicy biura sprzedaży będą dostępni dla zwiedzających inwestycję w sobotę w godzinach od 10 do 14. Dodatkowo podczas Dnia Otwartego do dyspozycji przybyłych osób będzie doradca kredytowy, który zapozna zainteresowanych lokalami w Starołęckiej Dolinie z możliwościami finansowania zakupu nieruchomości.

Warto przypomnieć, że w ramach pierwszego etapu Starołęckiej Doliny powstają dwa budynki wielorodzinne z mieszkaniami o powierzchni od 34 do 73,5 mkw. Do wszystkich lokali przylegają przestronne balkony. Docelowo w tej lokalizacji deweloper chce wybudować blisko 350 mieszkań. W ramach realizacji tego projektu firma Budnex zmodernizuje drogę dojazdową do osiedla od strony ul. Maya.

Ci, którzy interesują się mieszkaniami w tej lokalizacji, powinni również wiedzieć, że nieopodal osiedla ma powstać nowa linia tramwajowa od Ronda Żegrze do planowanej pętli przy ul. Falistej. Obecnie opracowywany jest już projekt budowlany tej inwestycji, a sama realizacja nowej linii tramwajowej przewidziana została na lata 2018-2020.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych