PARTNER PORTALU

Echo Investment inwestuje w Warszawie. Aż trzy razy

Echo Investment reaguje na rosnący popyt na warszawskim rynku mieszkaniowym rozpoczynając sprzedaż kolejnych 348 mieszkań w trzech nowych inwestycjach. Deweloper przewiduje realizację planu sprzedaży ponad 1,3 tys. mieszkań do końca roku. Nowe inwestycje to wielofunkcyjne koncepcje mieszkaniowe przygotowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2017 11:37

Osiedle RE:SET dla młodych i aktywnych, Browary Warszawskie dla nowoczesnych i lubiących życie w centrum miasta, Widoki Mokotów dla poszukujących zielonej oazy spokoju - Echo Investment rozpoczęło sprzedaż mieszkań w trzech nowoczesnych konceptach architektonicznych w Warszawie. Nowe inwestycje zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach przyszłych mieszkańców. Łączy je przemyślana koncepcja, wielofunkcyjność i wysoka jakość wykonania.

- Działamy na terenie Warszawy od ponad 20 lat. Nieustannie wsłuchujemy się w głos naszych klientów, aby oferować im rozwiązania odpowiadające na ich zróżnicowane potrzeby. Liczymy, że nasze nowe inwestycje będą inspirować mieszkańców do wspólnego spędzania czasu, odpoczynku i tworzenia przestrzeni co-workingowej - mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w dziale mieszkaniowym Echo Investment.

Osiedle RE:SET na Służewcu

Osiedle RE:SET to kolejny projekt spółki na Mokotowie, największej warszawskiej dzielnicy biznesowej, który jest odpowiedzią na potrzeby osób pracujących w tej okolicy. Osiedle ma wyjątkową przestrzeń, dobrze odseparowaną od miejskiego zgiełku. Zapewnia wszystko co potrzebne, by cieszyć się życiem, wypoczywać, spełniać się i wszechstronnie rozwijać. Nowoczesna koncepcja architektoniczna autorstwa firmy APA Wojciechowski przewiduje na terenie osiedla wielofunkcyjne skwery. Strefa społeczna z piknikowymi stołami, plac zabaw dla dzieci, plenerowa siłownia, część wypoczynkowa z komfortowymi siedziskami, drewnianymi ławami i trawnikiem oraz wspólny ogród dają wiele możliwości relaksu i budowania sąsiedzkich relacji. Całość osiedla dopełni wszechobecna zieleń.

RE:SET to w pierwszym etapie 164 mieszkań o powierzchni od 33 do 84 mkw. w 3 budynkach, które zostaną oddane do użytku w pierwszym kwartale 2020 r.

Widoki Mokotów

Budynek został zaprojektowany przez Mąka Sojka Architekci na Starym Mokotowie w najbliższym otoczeniu parku Morskie Oko, ze spektakularnym widokiem na miasto i sam park.

Apartament Widoki Mokotów, wykończony naturalnymi materiałami jak kamień czy drewno, ma kaskadowe kondygnacje z dużymi loggiami i balkonami. W podziemnym parkingu znajdą się stacje do ładowania aut elektrycznych, mieszkańcy będą również mogli korzystać z sali fitness, sauny oraz klubu mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w rozwiązania typu SMART, które wesprą mieszkańców w codziennym funkcjonowaniu oraz umilą czas po ciężkim dniu pracy.

Widoki Mokotów to 78 apartamentów o powierzchni od 29 do 148 mkw. oraz komfortowe penthous'y na ostatnim piętrze, z których rozpościera się panorama na całe miasto.

Trzeci etap inwestycji Browary Warszawskie

Ruszył kolejny etap sprzedaży mieszkań w inwestycji Browary Warszawskie. W trzecim etapie powstanie budynek o wysokości do 6 pięter, w którym znajdzie się 106 mieszkań o powierzchni od 28 do 105 mkw. (mieszkania 1, 2, 3, 4 pokojowe). Planowy termin oddania lokali jest zaplanowany na drugą połowę 2019 roku.

W najbliższym czasie Echo Investment planuje uruchomić kolejne projekty mieszkaniowe w Krakowie, Poznaniu i Łodzi, gdzie na rynek zostanie wprowadzonych blisko 500 mieszkań, co jest wynikiem przyjętej i konsekwentnie realizowanej strategii. Rok 2017 był dla spółki rekordowy pod względem liczby zrealizowanych, a także rozpoczętych inwestycji mieszkaniowych. Od początku roku firma sprzedała 1,045 tys. mieszkań, a 706 lokali przekazała klientom.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych