PARTNER PORTALU

ECO-Classic buduje ostatni etap Hubertusa

Deweloper buduje ostatni, szósty etap osiedla Hubertus. Zakończenie prac planowane jest na  pierwszy kwartał 2016 roku.

Autor: HouseMarket.pl 28 września 2015 09:39

Osiedle Hubertus to zespół siedmiu budynków, w tym jeden kameralny z 11 mieszkaniami, otoczony terenem zielonymi i ogródkami przydomowymi. Pomiędzy budynkami inwestycji znajdują się zielone dziedzińce z dwiema fontannami oraz dwa place zabaw.

Przy powstającym VI etapie zaprojektowano kilkusetmetrowy park. W ofercie osiedla znajdują się mieszkania: od kawalerek mierzących ok. 30 mkw., po dwupoziomowe apartamenty liczące ok. 179 mkw. Wszystkie mieszkania są też wyposażone w balkony, tarasy lub ogródki.

Oddanie do użytku VI etapu, a wraz z nim zakończenie procesu budowy całego osiedla, planowane jest na I kwartał 2016 roku.

Osoby, które odwiedzą inwestycję w pierwszą sobotę października mogą liczyć na specjalne rabaty cenowe na wszystkie dostępne w ofercie mieszkania i apartamenty oraz skorzystać z porady niezależnych ekspertów ds. kredytów hipotecznych Domu Kredytowego NOTUS. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup w czasie Dnia Otwartego w cenie otrzymają również konsultację z architektem wnętrz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych