PARTNER PORTALU

ECO-Classic finalizuje sprzedaż w apartamentowcu Trio

ECO-Classic kończy sprzedaż apartamentów w swojej flagowej inwestycji z segmentu premium. W Apartamentach Trio zostało już tylko pięć mieszkań, w tym dwa penthouse'y z widokiem na panoramę Warszawy.

Autor: HouseMarket.pl 10 września 2015 14:05

W wybudowanym na warszawskim Muranowie budynku Apartamenty Trio dostępne są ostatnie mieszkania o powierzchniach od 98 do 152 m kw., w tym dwa luksusowe penthouse'y z panoramicznym widokiem na Nowe i Stare Miasto, dojrzałą zieleń Muranowa, mosty, parki i Stadion Narodowy w tle.

- Śródmiejski charakter i charakterystyczna  bryła z wewnętrznym zielonym patio sprawiają, że Trio porównywane jest przez naszych klientów z budynkami londyńskiego city- mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych ECO-Classic. – Ogromne wrażenie robi  główny, znajdujący się w wieży hall wejściowy: wysoki na trzy kondygnacje, wyłożony białym marmurem, wykończony panelami z drewna egzotycznego, w którym znajduje się centralna recepcja z komfortowym lobby.

Stylistykę budynku i jakość przygotowanych w nim przestrzeni mieszkalnych bardzo doceniają osoby, które często podróżują, wróciły z zagranicy oraz obcokrajowcy. To świadomi klienci, którzy zakup inwestycji w tego typu projekcie traktują jako inwestycję, atrakcyjną lokatę kapitału.

- Nasza firma wyrosła na gruncie inwestycji z segmentu premium. Byliśmy pionierem tego rynku w Warszawie. Obserwując rozwój tego sektora, stwierdzamy, że w Polsce zwiększa się popyt na luksusowe apartamenty. Klienci oczekują prestiżowego adresu w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zieleni i z wyjątkowymi widokami, z możliwością dobrej komunikacji z centrum oraz niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi w rozsądnie, to znaczy w uzasadnionej relacji do jakości, skalkulowanej cenie – mówi Zuzanna Kordzi.

Ostatnie dostępne penthouse'y liczą po ponad 150 mkw. i zlokalizowane są na 16. i 17. piętrze blisko 60-metrowej wieży, znajdującej się w charakterystycznym punkcie - u zbiegu dwóch ulic: Stawki i Pokornej. Atutem lokali jest trzymetrowa wysokość oraz loggie i balkony, potęgujące efekt przestrzenności, atrakcyjnie wkomponowane w bryłę budynku i wnętrza mieszkań. Wysokie okna zacierają granicę pomiędzy wnętrzem, a tym co na zewnątrz.

Apartamenty wyposażone są w inteligentne rozwiązania umożliwiające sterowanie ich funkcjami oraz kontrolą dostępu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych