PARTNER PORTALU

Eco-Classic zachęca letnimi upustami na mieszkania w MdM

Eco-Classic, inwestor osiedla Wolne Miasto w Gdańsku, przygotował dla klientów atrakcyjne oferty, upusty i dodatkowe rabaty na mieszkania w programie MdM. Oferta dotyczy właśnie tego, powstającego jeszcze osiedla.

Autor: housemarket.pl 05 sierpnia 2015 16:01

Inwestor wprowadził ofertę "Lekkie ceny na lato" i oferuje upusty cenowe wynoszące do 11 proc. na mieszkania w I (gotowym już) etapie Wolnego Miasta. Dzięki temu ceny w promocji zaczynają się tu od 4480 brutto za mkw. Na mieszkania w II - aktualnie powstającym etapie - firma oferuje 8 proc. rabatu.

Powierzchnie aktualnie dostępnych mieszkań wynoszą od ok. 27 mkw. do 89 mkw. i przy cenie od 4480 zł/mkw. w 90 proc. mieszczą się w limitach programu MdM.

Najtańsze mieszkania w inwestycji można kupić już za ok. 150 tys. zł.

Co istotne, przy podejmowaniu decyzji zakupowej osoby, które korzystając z aktualnej, "letniej" promocji do końca wakacji zdecydują się na zakup mieszkania z II etapu z opcją wykończenia „pod klucz”, mogą liczyć na możliwość odbioru gotowego do wprowadzenia mieszkania jednocześnie z oddaniem tego budynku, tj. w I kwartale 2016r.

Pakiety wykończenia mieszkań przygotowane w Eco-Classic zaczynają się od 490 zł za mkw.

Inwestor zapowiada także, że aktywni klienci, szukający u Eco-Classic swojego przyszłego M mogą liczyć na dodatkowy rabat 2 proc. dzięki wypełnieniu ankiety na stronie internetowej osiedla.

Wolne Miasto jest projektem realizowanym etapami. Budowa rozpoczęła się od ulicy Cedrowej i będzie posuwała się w głąb działki. Zaprojektowano zespół budynków, z których każdy kształtem przypomina literę U w taki sposób, aby uwolnić od zabudowy możliwie dużą przestrzeń pozostawioną przyrodzie. Docelowo w Wolnym Mieście ma powstać 1200 mieszkań w niskiej zabudowie, lokale usługowo-handlowe, dziedzińce, place zabaw, zagospodarowane tereny zielone, miejsca postojowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych