PARTNER PORTALU

ECO-Classic zapowiada nowe projekty

W 2017 r. w ofercie ECO-Classic będą dwa etapy inwestycji Wolne Miasto w Gdańsku - łącznie około 350 lokali. Deweloper planuje również rozpoczęcie w Warszawie prac nad kolejnymi dwoma projektami, obecnie znajdującymi się w fazie przygotowania, łącznie liczącymi około 220 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 27 stycznia 2017 10:28

Rok 2016 na rynku mieszkaniowym był czasem stabilnych cen, utrzymujących się, dobrych poziomów sprzedaży i rozpoczynania nowych inwestycji. Deweloper - ECO-Classic oddał do użytku prawie 350 nowych lokali w Warszawie i Gdańsku oraz rozpoczął budowę kolejnych 180 mieszkań w gdańskiej inwestycji Wolne Miasto. W 2017 roku ruszy z kolejnym, czwartym już etapem gdańskiego projektu z kolejnymi blisko 200 lokalami oraz planuje rozpoczęcie dwóch nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Wolne Miasto i Hubertus

Eco-Classic w 2016 r. realizowała dwie wieloetapowe inwestycje mieszkaniowe - w Warszawie i Gdańsku. W pierwszym kwartale 2016 r. firma zakończyła w Gdańsku budowę drugiego etapu osiedla Wolne Miasto ze 192 mieszkaniami, a w trzecim kwartale, w Warszawie - budowę szóstego, ostatniego etapu osiedla Hubertus, w którym oddanych zostało 145 lokali mieszkalnych i 10 użytkowych.

Oddanie szóstego etapu Hubertusa było jednocześnie zamknięciem całej, realizowanej od 2006 r. inwestycji. Osiedle Hubertus jest największym warszawskim projektem ECO-Classic. W jego ramach na ponad 4,5 ha działce przy ulicy Obrzeżnej powstało blisko 1200 nowych mieszkań i apartamentów

Rekordowy rok

- Rok 2016  był dla nas rekordowy pod względem sprzedanych mieszkań. Wynik, jaki uzyskaliśmy jest o około 15 procent lepszy niż rezultat uzyskany w 2015 roku – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych ECO-Classic. - Rekord sprzedaży miesięcznej pobiliśmy w obu inwestycjach. W minionym roku odnotowaliśmy ponad 40-procentowy wzrost sprzedaży w stosunku do poprzedniego roku we wszystkich naszych inwestycjach łącznie, ale w porównaniu z pierwszym rokiem ożywienia, za który uznajemy 2013, jest to aż 75 procent. W przypadku gdańskiej inwestycji, osiedla Wolne Miasto, w 2016 r. sprzedaliśmy o ponad 100 proc. mieszkań więcej niż w 2015 r. W porównaniu z 2013 r. wzrost jest kilkusetprocentowy – podsumowuje Zuzanna Kordzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych