PARTNER PORTALU

Eco Halszki gotowa do zamieszkania

Energooszczędna inwestycja Wawel Service - Eco Halszki została oddana do użytku. Inwestycja powstała na krakowskim Kurdwanowie.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2016 16:48

Halszki 28A to 84 mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 mkw. – wszystkie z balkonami lub ogródkami do indywidualnego zagospodarowania.

Energooszczędna inwestycja Wawel Service jest pozytywnie certyfikowana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Oznacza to możliwość uzyskania bezzwrotnej dopłaty do kredytu hipotecznego w wysokości 11 tys. zł.

W obiekcie są liczne rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu: rekuperacja, energooszczędne okna, dobra izolacja termiczna budynku. Gwarantuje to zmniejszenie rachunków za ogrzewanie o 30 proc.

Deweloper zapewnił podziemny garaż z miejscami postojowymi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Lokalizacja Eco Halszki gwarantuje szybki i sprawny dojazd do różnych części Krakowa. Jest blisko obwodnicy, Krakowskiego Szybkiego Tramwaju i linii autobusowych.

Zaletą jest też rozbudowana infrastruktura osiedlowa – w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, punkty usługowe. Wybrane mieszkania dostępne są w programie Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych