PARTNER PORTALU

Eco Milan. Nowa inwestycja Nordic Development

Realizowane przez Nordic Development osiedle Eco Milan w Milanówku, blisko Warszawy tworzą cztery budynki z podziemną halą garażową. Inwestycja ze 188 mieszkaniami będzie ogrodzona i wyposażona w szlaban sterowany pilotem.

Autor: HouseMarket.pl 08 maja 2017 16:43

Jednym z wielu atutów osiedla Eco Milan jest cicha, spokojna okolica oraz znaczna ilość terenów zielonych okalających inwestycję.

 

 Na osiedlu Eco Milan przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych, w metrażach od 44 mkw. do przeszło 90 mkw. Każde posiada własny balkon, bądź obszerny ponad 45-metrowy taras lub ogródek.

Na poziomie -1 znajduje się przestronna hala garażowa z 167 miejscami postojowymi. Ponadto, na terenie osiedla inwestor zadbał o dodatkowych 27 miejsc.

W budynku został zastosowany nowoczesny system fotowoltaiki oraz paneli podczerwieni.

Eco Milan zlokalizowane jest w cichej, kameralnej części miasta lecz bardzo blisko jego centrum. Niewątpliwymi atutami położenia osiedla jest jego bliskość do dworca PKP, autostrady A2, co umożliwia szybki wyjazd z miasta, jak również do ścisłego centrum gdzie zlokalizowane są sklepy, urzędy czy restauracje. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się nowo powstałe prywatne przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, siłownia, basen i spa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych