PARTNER PORTALU

ED Invest zbuduje osiedle Orlik

Spółka ED Invest informuje zawarła ze Spółdzielnią Mieszkaniową Orlik Jantar umowę na realizację inwestycji mieszkaniowo-usługowej Orlik. Przedsięwzięcie będzie realizowane na gruntach pozostających w wieczystym użytkowaniu spółdzielni.

Autor: PAP 31 marca 2017 15:52

Wstępny koszt pierwszego etapu szacowany jest na 58,5 mln zł. W etapie drugim, na koszt spółki powstanie 80 naziemnych miejsc postojowych.

Czas realizacji inwestycji ustalono na 36 miesięcy od dnia uzyskania kolejnych ostatecznych decyzji o pozwoleniu na budowę przez spółkę, lecz nie później niż do 15 lipca 2021 roku. Decyzja o pozwoleniu na budowę etapu pierwszego powinna być uzyskana w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2018 roku, a dla drugiego etapu - do 15 lipca 2019 r.

W czasie realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego spółka działać będzie jako pełnomocnik spółdzielni, generalny realizator i wykonawca inwestycji. Od daty przekazania terenu ED Invest ponosi odpowiedzialność za wszelkie podejmowane działania na tym terenie. Zgodnie z umową spółka na własne ryzyko i koszt ma prawo powierzyć osobom trzecim wykonanie dokumentacji projektowej, wykonawstwo robót budowlanych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych