PARTNER PORTALU

Eko-System buduje mieszkania na Bemowie

Białostocki Eko-System nawiązał współpracę z francuskim deweloperem, firmą Nexity. W ramach zawartego porozumienia spółka odpowiadać będzie za budowę wielorodzinnego budynku z garażami i lokalami usługowymi w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 08 grudnia 2015 15:20

Nowopowstająca inwestycja usytuowana będzie przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Eko-System pełni w tym wypadku rolę generalnego wykonawcy.

- Bianco 2 to zespół dwóch budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi. Łącznie znajdą się w nich dwa lokale usługowe i 90 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. W tym wypadku projekt przewiduje mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe – opisuje Michał  Kamiński, który z ramienia spółki Eko-System odpowiada za realizację tego projektu.

Wytyczenie budynku oraz rozpoczęcie robót ziemnych nastąpiło pierwszego października 2015 r. Z kolei zakończenie prac zaplanowano na czwarty kwartał 2016 r.

Bianco 2 to pierwszy wspólny projekt obu firm. W ramach współpracy białostocka spółka odpowiadać będzie również za budowę kolejnej inwestycji – tym razem przy ul. Batalionów Chłopskich w Warszawie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych