PARTNER PORTALU

Ekolan postawił na domy

W ramach projektu Merano Park powstanie osiem dwukondygnacyjnych budynków. Każdy będzie składał się z 4 do 7 segmentów o powierzchni od 115 do 150 metrów kwadratowych.


Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2015 09:02

Merano Park to nowe, kameralne osiedle w Gdyni w dzielnicy Mały Kąck. W ramach inwestycji na działce o powierzchni 23,8 tys. m kw. przy ul. Parkowej powstanie osiem dwukondygnacyjnych budynków. Każdy będzie składał się z 4 do 7 segmentów o powierzchni od 115 do 150 metrów kwadratowych.

Na parterze zaplanowano salon z kominkiem oraz aneks kuchenny. Z części dziennej będzie można wyjść do prywatnego ogródka. Na piętrze znajdą się trzy sypialnie, łazienka, pralnia i szafa garderobiana. Do każdego segmentu przynależeć będzie garaż na dwa samochody plus rowery.

Budowa Merano Park rozpoczęła się pod koniec sierpnia, a sprzedaż ruszyła w październiku. W pierwszym etapie powstają cztery budynki z 25 segmentami. Termin zakończenia prac przypada na III kwartał 2016 roku.

Architekturę osiedla cechuje minimalizm. Jasna elewacja budynków kontrastuje z grafitowymi drzwiami wejściowymi i stolarką okienną. Duże okna zapewniają wnętrzom dobre doświetlenie. Kameralna zamknięta uliczka osiedla zostanie wykończona nawierzchnią w ciepłym ceglanym odcieniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych