PARTNER PORTALU

Ekologiczne apartamenty Lake Park od środka

Marvipol promuje pierwszy ekologiczny budynek Lake Park Apartments, a właścicielom lokali mieszkalnych daje możliwość wejścia po raz pierwszy do wybudowanych już mieszkań z etapu 1B.

Autor: HouseMarket.pl 05 kwietnia 2016 11:09

 

Marvipol Development zaprasza na Dni Otwarte inwestycji Lake Park Apartments, które odbędą się 9 i 10 kwietnia. Dni otwarte, odbywające się w Strefie Klienta przy ul. Kłobuckiej 13, podzielone zostały na dwie części. Pierwszy dzień dedykowany jest klientom, którzy są zainteresowani kupnem mieszkania na terenie inwestycji. Wydarzenie to zostało utrzymane w konwencji nawiązującej do zielonego azylu, jakim pozostaje osiedle Lake Park Apartments w przestrzeni miejskiej oraz nowej inwestycji – ekologicznego budynku. Drugi - osobom, które nabyły już swoje M w Central Park Ursynów.

W sobotę, 9 kwietnia klienci zainteresowani LPA, będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat pierwszego ekologicznego, wielorodzinnego budynku nad jeziorem, spełniającego wymogi energooszczędnego standardu NF40. Osoby odwiedzające inwestycję będą mogły zapoznać się także z nowymi technologiami automatyzującymi i optymalizującymi proces zarządzania energią w domu, dzięki wystąpieniu eksperta z firmy Fibaro. Na przybyłych gości będzie czekać eko-bazar wraz z szeroką gamą ekologicznych i nieprzemysłowych produktów. Dla osób szukających inspiracji na urządzenie mieszkania – warszawska blogerka opowie o eko-trendach we wnętrzarstwie. Całe wydarzenie utrzymane będzie w stylistyce ekologicznej z upcyclingowanymi meblami, naturalnymi sokami i wege przekąskami.

Dzień drugi, poświęcony będzie osobom, które kupiły już mieszkanie w inwestycji Central Park Ursynów. Jeszcze przed odbiorem kluczy, będzie można po raz pierwszy wejść do lokali usytuowanych w budynkach 3, 4 i 5 w etapie 1B. Osoby, które nie zdecydowały się jeszcze na wybór podwykonawcy wykańczającego mieszkanie, będą mogły dowiedzieć się więcej na temat pakietów urządzania mieszkania pod klucz.

Lake Park to nowa, prestiżowa część osiedla Central Park Ursynów - miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć miłość do wielkomiejskiego stylu życia z bliskością natury. Architektura osiedla położonego na warszawskim Służewcu tworzy swoistą enklawę, złożoną z pięciu budynków, zlokalizowanych wokół wewnętrznego jeziora i rozległych terenów zielonych. Została zaprojektowana z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących dogodnego miejsca do życia o podwyższonym standardzie. Tworząc tę inwestycję dołożono wszelkich starań, aby zapewnić mieszkańcom jak największą wygodę codziennego życia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych