PARTNER PORTALU

Ekologiczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym w Gdyni

Własna kotłownia gazowa i kolektory słoneczne - to tylko niektóre z ekologicznych rozwiązań, jakie J.W. Construction zastosował w najnowszej gdyńskiej inwestycji.

Autor: housemarket.pl 07 maja 2015 08:05

- Inwestycja powstała dla osób, które chcą żyć blisko natury i jednocześnie mieszkań niedaleko centrum miasta. Osiedle wyposażone jest we własną kotłownię gazową, wspomaganą kolektorami słonecznymi. Dzięki własnej kotłowni mieszkańcy Rezydencji Redłowo będą płacili znacznie niższe rachunki. Kolektory słoneczne należą do coraz popularniejszych rozwiązań, także z uwagi na stały wzrost ceny podstawowych nośników energii, dla których są doskonałą alternatywą - powiedziała Małgorzata Ostrowska, członek zarządu i dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction. - Sześć mkw. paneli słonecznych może pokryć 70 proc. zapotrzebowania czteroosobowej rodziny na ciepłą wodę i energię elektryczną i pozwolić na zaoszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych miesięcznie – dodaje.

Rezydencja Redłowo to elegancki, kameralny zespół pięciu czterokondygnacyjnych budynków, obejmujący łącznie 52 lokale – dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchni od 38 do 96 mkw., zlokalizowany przy ul. Powstania Wielkopolskiego. Kaskadowa zabudowa skupia się wokół wewnętrznego dziedzińca z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Gdyni, a duże przeszklenia nadają budynkom lekkości. Umiejscowienie na południowym stoku gwarantuje dobre nasłonecznienie mieszkań.

Dodatkowo w teren inwestycji doskonale wkomponowano tereny zielone. Do dyspozycji mieszkańców są ponadto tarasy, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe zlokalizowane w podziemnym garażu.
W wiosennej promocji mieszkania można kupić w Rezydencji Redłowo z rabatem w wysokości blisko
45 tys. PLN.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych