PARTNER PORTALU

Ekonbud-Fadom umacnia pozycję w Zielonej Górze

Realizacja czterech inwestycji mieszkaniowych na terenie Zielonej Góry - to plan minimum firmy Ekonbud-Fadom na najbliższe dwa lata.

Autor: HouseMarket.pl 12 czerwca 2015 15:03

W kwietniu Ekonbud-Fadom otrzymał pozwolenie na budowę przy ul. Emilii Plater. W ramach osiedla Aquarium powstaną łącznie trzy budynki. Docelowo inwestycja ma zostać ukończona z końcem lipca 2017 r. W pierwszym budynku znajdzie się 76 lokali. W  drugim i trzecim po 80. W rezultacie osiedle Aquarium powiększy się o 236 mieszkań. Metraże lokali będą wahały się między 43 a 90 mkw. Najmniejsze będą zawierały dwa pokoje z wnęką kuchenną, a największe - cztery. Cena za mkw. w przypadku mieszkań parterowych wynosi 3850 zł, z kolei 3950 do 3990 zł będzie trzeba zapłacić na wyższych kondygnacjach.

Już pod koniec września br. oddany zostanie budynek przy Obywatelskiej. Osiedle Dominopark wzbogaci się o 69 lokali o metrażach od 46 do 114 mkw. Ceny wahać się będą pomiędzy 3700 a 3950 zł. Równocześnie rozpoczęła się budowa dwóch kolejnych budynków. Ich zakończenie przewidziano na koniec czerwca 2016 r. Z kolei trzy miesiące szybciej, w marcu 2016 r., zakończy się rozbudowa innego osiedla – Viniarnia Home. Inwestycja przy ul. Moniuszki zakłada budowę dwóch budynków z halą garażową. Łącznie ma powstać 186 mieszkań o metrażu między 30 a 119 mkw. Jak deklaruje deweloper, cena za mkw. nie przekroczy 3950 zł.

Jak mówi Woźnica-Letka, największym zainteresowaniem klientów cieszą się lokale do 65 mkw. ­­– Klienci najczęściej pytają o mieszkania z dwoma lub trzema pokojami. Są to najpopularniejsze warianty i staramy się, aby tych lokali było jak najwięcej. Ważne jest również to, by można było skorzystać z rządowej dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych – dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych