PARTNER PORTALU

Elegancja w wersji kameralnej. Nowe osiedle we Wrocławiu

Ruszyła sprzedaż mieszkań w Bieńkowicach - najnowszej inwestycji firmy i2 Development we Wrocławiu.

Autor: HouseMarket.pl 23 stycznia 2017 10:10

Bieńkowice to kameralny kompleks trzech budynków wielorodzinnych z 96 funkcjonalnymi  i komfortowymi mieszkaniami oraz garażami podziemnymi na 127 miejsc postojowych.

Na czterech kondygnacjach znajdą się lokale mieszkalne o zróżnicowanych powierzchniach, od 2-pokojowych mieszkań z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, o powierzchni 36 mkw., do 4 pokojowych sięgających metrażem do 78 mkw.

Do mieszkań na I i II piętrze, oraz skrajnych mieszkaniach poddasza przynależą duże balkony z widokiem na zieloną okolicę. Na parterze przewidziano także ogrody zapewniające doskonałą przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu. Przy wejściach do budynków realizowanych przez i2 Development zaprojektowano miejsca postojowe na rowery, natomiast w centralnej części terenu ławki i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.

Prostą i elegancką formę architektoniczną uzyskano poprzez zaprojektowanie zwartych brył z dachami spadzistymi z regularnym układem lukarn oraz otworów okiennych i drzwiowych wraz z balkonami. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych utrzymanych w subtelnej kolorystyce wpłynie na walory estetyczne oraz wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych