PARTNER PORTALU

Elzambud postawił na wysoki standard inwestycji w Elblągu

Elzambud rusza ze sprzedażą pierwszego etapu osiedla Słoneczne Bielany w Elblągu. Cena metra kwadratowego mieszkania - 6,48 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2015 11:08

Słoneczne Bielany to zespół trzech budynków usytuowanych od strony ul. Fromborskiej w Elblągu. Projekt realizowanego przez Elzambud kompleksu zakłada budowę trzech kondygnacji naziemnych (dwa piętra) oraz hali garażowej w przyziemiu.

Budynek nr 1 i 3 zawiera po 14 lokali mieszkalnych 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni od 49,20 do 98,69 mkw. Do największych mieszkań przynależą tarasy o pow. 94,33 mkw, najmniejsze mieszkania posiadają duże balkony.

Budynek nr 2 zawiera 11 lokali mieszkalnych o pow. od 48,69 mkw. do 93,36 mkw. Najmniejsze mieszkanie ma balkon o pow. 16,60 mkw. a  największe lokale  - taras o powierzchni 72,60 mkw.

Docelowo inwestycja Słoneczne Bielany obejmuje budowę siedmiu budynków. Razem z lokalem można zakupić komórkę lokatorską o różnych wielkościach, ich ceny są zróżnicowane i zależne od wielkości oraz położenia w budynku i wynoszą od 5 do 7 tys złotych plus 8 proc. podatku VAT. Miejsce w hali garażowej kosztuje 20 tys. zł plus 8 proc. podatku VAT.

Termin wybudowania budynków planowany jest na wrzesień 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych