PARTNER PORTALU

Epique. Literacka inwestycja Bouygues Immobilier Polska

We wrześniu tego roku rozpocznie się budowa nowej inwestycji mieszkaniowej francuskiej grupy Bouygues Immobilier. Epique powstanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Czechowa. Za projekt budynku odpowiada pracownia Żera2 Architekci. Planowany termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 22 maja 2017 09:49

Projekt zakłada budowę 79 mieszkań o powierzchni od 25 mkw. do 91 mkw. Niemal połowa lokali (43 proc.) to mieszkania trzypokojowe. W inwestycji znajdą się też kawalerki o powierzchni do 27 mkw., które stanowią 11 proc. oferty. Osoby poszukujące mieszkań dwupokojowych lub czteropokojowych również znajdą coś dla siebie.

Oprócz lokali mieszkalnych deweloper zapewni również 85 miejsc postojowych w parkingu podziemnym. Zgodnie z przyjętymi standardami wszystkie lokale będą wyposażone w balkon bądź taras.

Inwestycja ma kameralny charakter i doskonale komponuje się z otoczeniem oraz specyfiką zabudowy tej części Bielan. Siedmiokondygnacyjny budynek jest utrzymany w biało-szarej tonacji, którą przełamują kolorowe akcenty. Do plusów Epique należy zaliczyć nie tylko bliskość terenów zielonych, ale również I linii metra (stacja Wawrzyszew).

W najbliższym czasie Bouygues Immobilier planuje również rozpoczęcie przedsprzedaży mieszkań w dwóch kolejnych inwestycjach – na bliskiej Białołęce i starej Pradze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych