PARTNER PORTALU

Erbud wybuduje apartamenty z widokiem na Wawel

Kościuszki Apartments to nowy projekt Echo Investment w Krakowie. Generalnym wykonawcą luksusowego obiektu został Erbud.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2016 10:01

Firma wybuduje przy ul. Kościuszki w Krakowie kompleks mieszkalny wraz z otoczeniem, infrastrukturą zewnętrzną, uzbrojeniem podziemnym, parkingami i zagospodarowaniem terenu. Prace budowlane mają zostać zakończone przed 18 sierpnia 2017 r. Umowa z Echo opiewa na 24,22 mln zł netto.

Kościuszki Apartments to nowa luksusowa inwestycja realizowana w Krakowie przez Echo Investment. Kamienica jest przykładem zrównoważonej mieszczańskiej architektury, ale posiada również elementy budzące skojarzenia z modernistyczną zabudową Nowego Jorku. To piękne szerokie witryny czy wysoka na dwie kondygnacje brama wjazdowa. Tradycja i nowoczesność podkreślone są również w zastosowanym materiale fasady –płytach z piaskowca.

Kaskadowy układ budynku zmienia się od strony Wisły zgodnie z rytmem zielonych bulwarów Rodła. Pozwoliło to otworzyć większość apartamentów na widokowe walory nabrzeża: wody Wisły, zabudowania klasztoru Sióstr Norbertanek, sylwetę Starych Dębnik, bryłę zamku na Wawelu oraz wieże kościoła Mariackiego. Z tej strony zlokalizowano również parterowe ogrody.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych