PARTNER PORTALU

Erbud wybuduje mieszkania we Wrocławiu

Erbud podpisał umowę na budowę obiektu mieszkalno-usługowego Promenada VII we Wrocławiu. Wartość zleconych prac wynosi 25,5 mln zł.

Autor: HouseMarket.pl 23 maja 2016 16:52

Inwestorem jest firma Promenady VII należąca do grupy Vantage Development. Prace przy budowie obiektu we Wrocławiu potrwają 68 tygodni od daty rozpoczęcia robót.

Erbud należy do pięciu największych firm budowlanych na polskim rynku. Świadczy usługi generalnego wykonawstwa w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym.

Dotychczas zrealizowała blisko 2000 projektów budowlanych w kraju i za granicą. W portfelu spółki obecnie ok. 30 proc. stanowią budynki mieszkalne.

Promenady Wrocławskie to unikatowy w skali kraju projekt. Na 15-hektarowym obszarze zlokalizowanym jedynie trzy kilometry od wrocławskiego Rynku i wzdłuż głównej odnogi Odry, powstaje nowa dzielnica Wrocławia. Projekt Promenad Wrocławskich realizowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską, który jest najatrakcyjniejszą przestrzenią stolicy Dolnego Śląska. 

W szerokiej gamie oferowanych lokali znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń, z balkonami lub przestronnymi tarasami. Dzięki zindywidualizowaniu potrzeb, swoje wymarzone „M” znalazło już na Promenadach prawie 700 klientów, a kolejni mogą wybierać spośród oferty czwartego etapu inwestycji. Termin zakończenia budowy tego etapu planowany jest na pierwszy kwartał 2017 roku. Deweloper ma w ofercie także ostatnie gotowe do odbioru mieszkania drugiego i trzeciego etapu inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych