PARTNER PORTALU

Erga zakończyła prace nad konstrukcją kamienicy w Elblągu

Erga zakończyła prace konstrukcyjne flagowej inwestycji w Elblągu. Deweloper oferuje 42 mieszkania i ogrody na dachu.

Autor: HouseMarket.pl 09 października 2015 08:44

Kamienica Marszałka powstaje przy ul. J. Piłsudskiego i Płk. S. Dąbka w Elblągu. W budynku o nowoczesnej architekturze powstaną 42 mieszkania o powierzchniach od 27,93 mkw. do 60,86 mkw., jedno, dwu i trzypokojowe, zaprojektowane od 2 do 8 piętra. Każde mieszkanie posiada balkon. Parter oraz I piętro Erga zarezerwowała na lokale usługowe.

Budynek wzbogacony został o dwa oddzielne wejścia, jedno z wewnętrznego dziedzińca do komfortowych mieszkań, drugie z głównych ulic do lokali usługowych. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w cichobieżną windę. W hali podziemnej budynku mieszczą się komórki lokatorskie. Miejsce postojowe dla każdego mieszkania znajdują się na parkingu zewnętrznym zabezpieczonym ogrodzeniem oraz szlabanem otwieranym na pilota.

Przeszklone werandy wieżowca optymalnie doświetlą mieszkania oraz lokale usługowe, natomiast budynek z zewnątrz będzie się szklić tworząc błękitną taflę na tle miasta.

Inwestycja została sprawdzona pod kątem standardów ekologicznych i redukcji hałasu. Na szczycie wieżowca zaprojektowany został ogród, dostępny tylko i wyłącznie dla mieszkańców. Do budynku zapewniony jest dostęp dla osób niepełnosprawnych, w szczególności poruszające się na wózkach inwalidzkich. Do każdej klatki schodowej prowadzi wejście bezpośrednio z poziomu terenu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych