PARTNER PORTALU

Euro Styl uruchamia sprzedaż w Trójmieście

Euro Styl rozpoczął sprzedaż 62 lokali w ramach kolejnych etapów dwóch trójmiejskich inwestycji: osiedla Beauforta na Pogórzu oraz osiedla Futura Park w Gdańsku. Termin przekazania nowo budowanych lokali na terenie inwestycji Beauforta to I kwartał 2020 roku, a na Osiedlu Futura Park - III kwartał 2018.

Autor: housemarket.pl 07 maja 2018 14:01

Osiedle Beauforta 

W nowych dwóch 3-piętrowych budynkach zaplanowano 54 lokale. Projekt przygotowała pracownia Rayss Szymański Architekci. Atutem i niecodziennym wyróżnikiem Osiedla Beauforta jest, między innymi: szeroko rozwinięta infrastruktura sportowa i rekreacyjna dla dorosłych i dzieci, która zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu niezależnie od pory roku oraz rozbudowana strefa do rekreacji na terenie samego osiedla. Osiedle położone jest niedaleko linii brzegowej i jest dobrze skomunikowane z Gdynią oraz całym Trójmiastem.

Nowy etap inwestycji przewiduje 51 funkcjonalnych mieszkań w budynkach B6 i B7 o metrażu od 40,11 mkw. do 83,53 mkw. Ceny za mkw. wahają się od 5 150 zł/mkw. do 6 tys. zł/mkw. Mieszkania usytuowane na parterze budynku B6 posiadać będą ogródki. W ofercie znajdują się także 3 lokale usługowe o powierzchni od 65,07 mkw. do 155,57 mkw. w cenie od 6 200 zł/mkw. do 7 050 zł/ mkw. Na terenie inwestycji zaplanowano 43 miejsca garażowe w podziemnej kondygnacji oraz 49 miejsc postojowych zewnętrznych. Ceny za miejsce postojowe w hali garażowej wahają się od 21 tys. zł do 23 tys. zł. Mieszkańcy będą mieli także możliwość posiadania komórek lokatorskich i na jednoślady – łącznie będzie ich 34 szt. w cenie 2 200 zł/ mkw.

Futura Park 

Rozpoczęto sprzedaż 8 kolejnych lokali na terenie inwestycji. Projekt zrealizowała pracownia K&L.

Inwestycja położona jest wśród terenów zielonych oraz domów wielorodzinnych.

Każde z mieszkań posiadać będzie oddzielne wejście na poziomie parteru. Wszystkie mieszkania są dwupoziomowe o metrażu od 146,50 mkw. do 193,40 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie indywidualny garaż wraz z pomieszczeniem technicznym oraz ogródek przydomowy. Na terenie inwestycji przewidziano dodatkowe 2 miejsca postojowe naziemne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Natomiast z myślą o najmłodszych mieszkańcach na terenie inwestycji przewidziano funkcjonalny plac zabaw.

Atutem apartamentów Futura Park jest bliskie położenie obwodnicy Trójmiasta (S6, S7) oraz przystanku autobusowego, co zagwarantuje mieszkańcom szybki dojazd do pracy lub szkoły.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych