PARTNER PORTALU

Euro Styl wprowadza do sprzedaży osiedle Brama Żuław

Deweloper wprowadził do sprzedaży nową inwestycję zlokalizowaną w Pruszczu Gdańskim. Projekt o nazwie Brama Żuław powstanie w spokojnej części tego miasta, u zbiegu ulicy Beniowskiego i Rzewuskiego. Kawalerkę o powierzchni 25 mkw. można kupić za niespełna 125 tys. zł.

Autor: Housemarket.pl 02 listopada 2015 11:39

Osiedle Brama Żuław utworzą dwa budynki liczące od 4 do 5 kondygnacji, w których łącznie znajdzie się 112 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni liczącej od 25 do 80 mkw.

Kawalerkę o powierzchni 25 mkw. na tym osiedlu można kupić za niespełna 125 tys. zł. Ceny mieszkań 2-pokojowych rozpoczynają się od 172 654 zł, 3-pokojowych od 276 692 zł, a cena za 4 pokoje można nabyć już za 324 122 zł. Wiele mieszkań spełnia kryteria dopłat programu Mieszkanie dla Młodych.

W budynkach będą cichobieżne i energooszczędne windy, hale garażowe z komórkami lokatorskimi. W centrum osiedla znajdzie się plac zabaw i strefa rekreacyjna wypełniona kwitnącą roślinnością.Z terenu osiedla będzie można bezpośrednio przedostać się do Parku Krainy Polodowcowej. Budowa osiedla już się rozpoczęła. Inwestycja będzie gotowa do odbioru w I kwartale 2017 roku.

Deweloper Euro Styl wprowadził również nową ofertę mieszkań w rejonie gdyńskim, a dokładnie zaraz obok Osiedla Morskiego powstaje osiedle o nazwie Nowe Morskie, które jest jego pewnego rodzaju kontynuacją. Inwestycja powstanie przy ul. Płk. Dąbka na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze oraz gminy Kosakowo.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych