PARTNER PORTALU

Euro Styl wprowadza promocje na trzech osiedlach

Deweloper Euro Styl w ostatnim kwartale tego roku zakończył ostatnie etapy budowy w trzech gdyńskich inwestycjach: Osiedlu Morskim, Osiedlu Nawigator i Apartamentach Conrada. Z tej okazji wprowadził również promocyjne ceny mieszkań.

Autor: Housemarket.pl 06 listopada 2015 09:57

Osiedle Nawigator mieści się blisko centrum Gdyni, przy ulicy Boisko, na gdyńskim Obłużu. Budowa ostatniego, piątego budynku tego osiedla, została zakończona pod koniec września. W ofercie sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażu liczącym między 40 – 90 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 224 614 do 503 810 zł, a cena metra kw. waha się od 4 553 do 5 583 zł. W ofercie znajdują się mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM 3+, który przeznaczony jest dla rodzin z trojgiem bądź większa ilością dzieci.

W Apartamentach Conrada, które znajdują się w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Strzelców, również jest jeszcze spory wybór urozmaiconych pod względem metrażu i położenia na piętrze lokali. Eleganckie, przestronne mieszkania mające od 46,65 do 83 mkw. kosztują od 266 733 do 581 708 zł, a cena metra rozpoczyna się już teraz od 5 500 zł.

Już niedługo, bo w drugiej połowie listopada zostaną przekazane klucze do mieszkań znajdujących się w Nowym Horyzoncie, które mieści się na granicy gdańskiej dzielnicy Łostowice i gminy Pruszcz Gdański. Budynek nr 5 będzie posiadał 84 mieszkania o zróżnicowanych metrażach liczących od 35 do 66 mkw. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu MdM. Najtańsze 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 35,56 mkw. kosztuje 158 819 zł, a najtańsze 3-pokojowe – 221 508 zł.

Osiedle Nowy Horyzont jest znane i cenione za bogatą ofertę handlowo-usługową oraz rekreacyjno-sportową. Na terenie osiedla znajduje się przedszkole, korty do gry w tenisa, wielofunkcyjne boisko, klub fitness, a także urząd pocztowy, restauracje, fryzjer, kosmetyczka i różnego rodzaju sklepy.

Mieszkania gotowe do odbioru znajdują się też na Osiedlu Morskim, które mieści się przy ulicy Płk. Dąbka na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze oraz gminy Kosakowo. Jest to dobra lokalizacja o rozwiniętej infrastrukturze, z bliskim dostępem do szkół różnego szczebla, a także przychodni czy centrum handlowego. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanym metrażu, liczącym od 31,78 do 52,71 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych