PARTNER PORTALU

Euro Styl zapowiada nowy etap projektu Idea

Euro Styl sprzedał już 30 proc. mieszkań pierwszego etapu osiedla Idea w Gdańsku. Dwa kolejne budynki trafią do oferty wiosną 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 05 października 2015 08:22

Idea to inwestycja dewelopera Euro Styl, która powstaje w gdańskiej Oliwie, na terenie do niedawna zajmowanym przez Międzynarodowe Targi Gdańskie.

Aktualnie trwa budowa pierwszego budynku – B1, który będzie gotowy w pierwszym kwartale 2017 roku. Na ponad 4-hektarowym osiedlu ma powstać łącznie 11 budynków mieszkaniowych. W 7-kondygnacyjnym budynku B1 znajdzie się 86 mieszkań oraz dwa lokale usługowe. Większość z nich to mieszkania 2- i 3-pokojowe o metrażach od 41 do 69  mkw., ale w ofercie nie zabraknie również mieszkań 4-pokojowych o powierzchniach do 92 mkw. Cena metra kw. rozpoczyna się od 6,2 tys. zł.

Wszystkie mieszkania, w zależności od położenia, będą posiadać balkon lub taras bądź zielony ogródek. W budynku znajdą się również cichobieżne i energooszczędne windy oraz hala garażowa dla samochodów i rowerów. Prace na placu budowy rozpoczęły się w lipcu br. Obecnie trwają prace związane z realizacją stanu „0” budynku B1. Niebawem rozpoczną się prace związane ze wznoszeniem kondygnacji nadziemnych.

- Sprzedaż mieszkań pierwszego z budynków jest w dalszym ciągu zadowalająca - mówi Andrzej Przybek, dyrektor sprzedaży Grupy Kapitałowej Euro Styl. - Pierwszy budynek został sprzedany już w blisko 30 proc. Obecne tempo sprzedaży przyczyni się do tego, że już prawdopodobnie wiosną 2016 roku wprowadzimy dwa kolejne budynki – B2 i B3 do oferty sprzedaży.

Makieta całego obszaru projektu Idea jest już gotowa – można ją było zobaczyć podczas organizowanych we wrześniu na terenie inwestycji Targów Sztuki, Designu i Idei.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych