PARTNER PORTALU

Everest buduje osiedla w Środzie Wielkopolskiej

Everest Development to kolejny inwestor stawiający osiedla na terenie Środy Wielkopolskiej, gdzie trwa rozbudowa Osiedla Kwiatowy Zakątek i Osiedla Premium. Łącznie powstaną tu 164 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2015 12:12

Pierwszą rozpoczętą przez dewelopera inwestycją w Środzie Wielkopolskiej jest  Osiedle  Premium. Przy ul. Miętowej powstają budynki z czterema mieszkaniami w każdym. Na parterze są mniejsze mieszkania o powierzchni 54,58 mkw., z  ogródkami. Na piętrze deweloper proponuje mieszkania dwukondygnacyjne o łącznej powierzchni użytkowej 85,32 mkw. Lokale te będą wyposażone w duże tarasy. Dodatkowo każdy budynek będzie zaopatrzony w dwa garaże, które przyszli mieszkańcy będą mogli fakultatywnie nabyć.

Drugim projektem mieszkaniowym na terenie Środy Wielkopolskiej jest Osiedle Kwiatowe. Kompleks dziesięciu budynków powstaje przy ul. Nagietkowej. Planowany termin zakończenia I etapu inwestycji to  III kwartał 2016 r. W sześciu budynkach powstanie po 12 mieszkań w każdym, a w czterech po 15 lokali mieszkaniowych. Deweloper proponuje lokale 2- i 3- pokojowe o  powierzchniach od 38,24 mkw. do 50,97 mkw. Inwestycja kwalifikuje się do rządowego programu MdM.

Mieszkania będą bezczynszowe. W lokalach parterowych zaplanowano wydzielone i ogrodzone ogródki, natomiast w mieszkaniach na piętrze - balkony. Deweloper zadba także o małą architekturę. Powstanie droga wewnętrzna, chodniki, oświetlenie, ławki i plac zabaw dla dzieci.

Everest przez kilka lat działalności  wybudował już kilka tysięcy mieszkań. W  Śremie, gdzie mieści się siedziba firmy, powstało m.in. Osiedle Nad Zalewem, Osiedle Royal czy Osiedle przy Jeziorze. Firma rozpoczęła również budowę w innych miejscowościach, m.in. w Zbrudzewie, Psarskim, Grodzisku Wielkopolskim, Kościanie, Gostyniu, Wschowie i  Szamotułach. W przygotowaniu są kolejne inwestycje w  Wałczu, Kole i Wrześni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych