PARTNER PORTALU

Fajny Dom. Budowa dotarła do mety

Zakończyła się budowa ostatniego etapu inwestycji Fajny Dom w dzielnicy Czyżyny. Łącznie powstało aż 17 budynków mieszczących ponad 1100 mieszkań, co plasuje osiedle w gronie jednego największych w Krakowie.

Autor: housemarket.pl 04 października 2017 12:32

Dzięki przemyślanej koncepcji zagospodarowania terenu, budynki mieszkalne stanowią jedynie 25 % powierzchni osiedla, a pozostała część została przeznaczona na tereny wspólne, wszechobecną zieleń, elementy małej architektury oraz drogi wewnętrzne i parkingi.

Fajny Dom stanowi komfortowe i tanie rozwiązanie zarówno dla młodych – rozpoczynających samodzielne życie bądź zakładających rodzinę – jak też dla starszych, pragnących odpocząć od zgiełku centrum miasta. Przyjęta koncepcja zakłada, że wszystko co niezbędne w codziennym życiu, mieszkańcy znajdą na wyciągnięcie ręki – na terenie osiedla znajduje się m. in. przedszkole, boisko sportowe, plac zabaw i tereny rekreacyjne oraz punkty handlowe i usługowe. Po raz pierwszy w Krakowie wdrożono też rozwiązania przyjazne rowerzystom – zewnętrzne kryte miejsca postojowe jak również stanowiska dla rowerów w garażach podziemnych.

- Ukończenie każdego planowanego etapu to małe święto, całej inwestycji to już sukces, niemniej nie spoczywamy na laurach. Świętując jeden sukces, pracujemy nad kolejnym – nasza druga krakowska inwestycja, Veremelo ma już sprzedaną ponad połowę mieszkań - komentuje Agata Zambrzycka, sales and marketing manager, Mota Engil Real Estate. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych