PARTNER PORTALU

Fajny Dom. Osiedle przyjazne rowerzystom

Fajny Dom to pierwsze w Krakowie osiedle przyjazne rowerzystom. Inwestycja wzbogacona została o zewnętrzne kryte miejsca postojowe oraz stanowiska dla rowerów w garażach podziemnych.

Autor: HouseMarket.pl 22 lutego 2016 16:36

Piąta faza inwestycji Mota-Engil Real Estate Management obejmuje 300 mieszkań usytuowanych w czterech siedmiokondygnacyjnych budynkach. W ofercie znajdują się kawalerki o powierzchni od 27 mkw., mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o metrażach od 36 mkw. i 50 mkw. oraz lokale czteropokojowe mierzące 75 mkw. Wszystkie mieszkania na parterze posiadają rozległe ogródki.

Planowany termin oddania piątej fazy osiedla do użytkowania to trzeci kwartał 2017 r. W inwestycji Fajny Dom dostępne są jeszcze gotowe mieszkania z czwartego etapu budowy.

Inwestycja usytuowana jest w Czyżynach przy ul. Sołtysowskiej. Fajny Dom składa się z pięciu etapów, z których cztery zostały już zrealizowane. Powstało w nich łącznie dziewięć budynków z 810 lokalami mieszkalnymi.

Osiedle jest ogrodzone, chronione i monitorowane przez całą dobę. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, garaże, komórki lokatorskie oraz wózkownie. Na terenie osiedla mieści się przedszkole, boisko sportowe, tereny rekreacyjne oraz park z placem zabaw dla dzieci. Budynki stanowią tylko 25 proc. powierzchni terenu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych