PARTNER PORTALU

Faktoria Apartamenty ozdabiają Legionowo

Osiedle Faktoria to inwestycja RSJ House z mieszkaniami o podwyższonym standardzie w Legionowie. Deweloper udostępnił zdjęcia od strony dziedzińca – klatki A i B. Przygotował też specjalną promocję na mieszkania dwupoziomowe. Cena za metr kwadratowy to 4900 zł.

Autor: HouseMarket.pl 27 lipca 2016 09:26

Pięciokondygnacyjny budynek wraz z garażem podziemnym wyłącznie dla mieszkańców został zlokalizowany przy ulicy Siwińskiego, róg ulicy Husarskiej w Legionowie.

Mieszkania w budynku mają bardzo zróżnicowane powierzchnie od 33 do 108 metrów kwadratowych. Na ostatniej kondygnacji znajdować się będą mieszkania dwupoziomowe. Na parterze zlokalizowane będą lokale z nieuciążliwymi usługami. Na kondygnacji podziemnej, oprócz miejsc parkingowych, zostaną umieszczone schowki lokatorskie.

Lokale wyposażone będą w przestronne balkony oraz loggie. Budynek obsługiwany będzie przez cichobieżne nowoczesne windy. Osiedle może poszczycić się jedynym w Legionowie konsjerżem. Bezpieczeństwo na osiedlu oprócz całodobowego monitoringu zapewni kontrolowany przez recepcję dostęp do części mieszkalnej, gdzie znajdować się będzie poczekalnia dla gości.

Blok posiadał będzie zagospodarowany urokliwą zielenią wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw, fontanną oraz miejscem rekreacyjnym.

Dla wygody mieszkańców zaprojektowano 71  komórek lokatorskich zlokalizowanych na poziomie parkingu podziemnego.Powierzchnie komórek lokatorskich wahają się od 3,5 mkw. do 9,2 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych