PARTNER PORTALU

FB Antczak rozszerza działalność w Wielkopolsce

Kaliski deweloper i generalny wykonawca FB Antczak rozszerza swoją działalność w Wielkopolsce. Firma właśnie zakończyła swoją pierwszą inwestycję w Koninie. Zlokalizowana w pobliżu miejskiego ratusza kameralna kamienica Villa Stary Konin to 24 lokale mieszkalne oraz zaplecze handlowo – usługowe. Pierwsi mieszkańcy odebrali już klucze.

Autor: HouseMarket.pl 07 listopada 2017 15:00

Trzykondygnacyjna kamienica zlokalizowana w pobliżu placu Wolności, placu Zamkowego, a także w bliskim sąsiedztwie ważnych budynków administracyjnych to unikalny projekt wpisujący się w panoramę starego miasta.

Ze względu na strategiczne położenie w centrum miasta, dołożono starań, aby realizowany projekt był spójny z okolicznymi zabudowaniami. Czerwona dachówka, balustrady ze stali nierdzewnej oraz wewnętrzny dziedziniec podkreślają wyjątkową lokalizację obiektu. Jego wnętrze wykończono z podobną starannością – zabudowa z płyty meblowej oraz wysokiej jakości płytki nadają wnętrzom charakteru prawdziwej kamienicy. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Decone z Poznania.

W nowym obiekcie znalazły lokale o powierzchni od 26 do 90 mkw. W ofercie dostępne są zarówno kawalerki z możliwością połączenia, jak również mieszkania czteropokojowe. Większość lokali posiadać będzie loggie i balkony.

FB Antczak w ostatnich latach prężnie się rozwija. Ambitne realizacje w sektorze generalnego wykonawstwa takie jak: Color Park - największa galeria handlowa na Podhalu, łączy z działalnością deweloperską i inwestycyjną na terenie całego kraju. Villa Stary Konin to kolejny, po Słonecznym Osiedlu w Ostrowie Wlkp. i realizowanych aktualnie w Kaliszu inwestycjach: Nowy Korczak, Botaniczna House i Panorama Park, projekt mieszkaniowy FB Antczak zlokalizowany w Wielkopolsce.

- Nasza firma wywodzi się z Wielkopolski i to tu od ponad 30 lat realizujemy najwięcej naszych inwestycji deweloperskich. Zawsze staramy się, aby były to obiekty w ciekawych lokalizacjach, a projekt architektoniczny gwarantował nie tylko wysoką funkcjonalność, ale również płynie wpisywał się w okoliczną zabudowę. Villa Stary Konin to nasza pierwsza realizacja w Koninie. Myślę jednak, że i tu zdaliśmy egzamin z jakości i zdobyliśmy przychylność kolejnych klientów – komentuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych