PARTNER PORTALU

FB Antczak rusza z nową inwestycją mieszkaniową w Kaliszu

Nowy Korczak to projekt mieszkaniowy, który dostarczy na kaliski rynek blisko 400 mieszkań. Z początkiem jesieni rusza realizacja pierwszego budynku na 71 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 02 lipca 2015 12:26

Osiedle Nowy Korczak to nowoczesny projekt odpowiadający na potrzeby mieszkańców Kalisza i okolic, którzy poszukują wielkomiejskiego stylu w dobrej cenie. Pierwszy budynek to osiem kondygnacji naziemnych, na których zaplanowano 71 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 28 do 140 mkw. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 3,7 tys. mkw.

Zakończenie prac planowane jest na III kwartał 2016 roku. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest FB Antczak z Kalisza.

Projekt utrzymany będzie w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dominować będą proste, geometryczne bryły z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi. Autorem koncepcji jest GPA Gurbiel Pracownia Architektoniczna z Lublina, która została wybrana w konkursie ofert.

Przyszli mieszkańcy Nowego Korczaka będą mogli liczyć na wiele udogodnień. Dla każdego obiektu przewidziane są windy, podziemne garaże i miejsca postojowe. Większość mieszkań na parterze posiadać będzie własne ogródki. Ponadto wybrane budynki będą posiadać duży i przestronny taras na ostatniej kondygnacji. Dodatkowym atutem jest także bliskie otoczenie inwestycji, bogate w dobrze zaplanowane obszary zieleni umożliwiających wypoczynek i aktywności fizyczną.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych