PARTNER PORTALU

FB Antczak startuje z inwestycją Ryżowa Park

Antczak Residential - marka FB Antczak odpowiedzialna za realizację inwestycji mieszkaniowych - rozpoczyna kolejny projekt w Warszawie. W siedmiu kameralnych budynkach zlokalizowanych na Skoroszach, przy granicy Włoch i Ursusa, powstaną 143 mieszkania o powierzchni od 31 do 89 mkw. Co ciekawe osiedle zaprojektowano tak, aby całkowicie wyeliminować wewnątrz inwestycji ruch samochodowy.

Autor: HouseMarket.pl 16 lutego 2018 12:32

- Siedem trzypiętrowych budynków z wewnętrznym patio to propozycja dla tych, którzy szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum Warszawy, zapewniającego jednocześnie spokój i dystans od miejskiego zgiełku. W  każdym z budynków znajduje się jedynie ok. 20 mieszkań, co gwarantuje kameralny charakter i sąsiedzką atmosferę. Wszystkie lokale posiadają kryte balkony, a mieszkania na parterze  duże (nawet do 88 mkw) ogródki - mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Podziemny parking, do którego wjazd zaprojektowano od zewnątrz osiedla, wózkownie, pomieszczenia na rowery i liczne komórki lokatorskie to rozwiązania zwiększające funkcjonalność i wygodę przyszłych mieszkańców. Zadbano także o  dziedziniec inwestycji. Wyposażony w plac zabaw, elementy małej architektury, ozdobiony roślinnością i całkowicie pozbawiony ruchu samochodowego, będzie miejscem bezpiecznego i swobodnego spędzania wolnego czasu.

W ofercie dostępne są różnorodne powierzchnie lokali, także z możliwością łączenia mieszkań (nawet do 215 mkw): studio o powierzchni 31 mkw., lokale 2-pokojowe o powierzchniach od 38 do 54 mkw., mieszkania 3-pokojowe o powierzchniach od 54 do 73 mkw., lokale 4-pokojowe o powierzchniach od 78 do 89 mkw.

Odległość osiedla od centrum Warszawy wynosi jedynie 9 km. Lokalizacja inwestycji pozwala też na wygodne korzystanie  z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. W pobliżu znajdują się dwie kluczowe trasy wylotowe z miasta -  Trasa poznańska E-30 i Trasa katowicka E-67, a ok. 150 metrów od inwestycji przystanek autobusowy.

W dzielnicy znajdują się trzy centra handlowe:  Factory Ursus,  Galeria Skorosze oraz Galeria Gawra. W kilka minut można dojechać do marketów budowlanych - Leroy Merlin i Castoramy oraz hipermarketu Makro Cash & Carry. Dosłownie 5 minut zajmuje dojazd do najbliższego ośrodka sportu, pływalni czy boiska. W najbliższej okolicy inwestycji Ryżowa Park znajduje się 46 placówek edukacyjnych - w tym żłobki, przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje placówek opieki medycznej, sklepów spożywczych, restauracji, klubów fitness czy salonów kosmetycznych.

Sąsiedztwo inwestycji obfituje też w tereny miejskiej zieleni - Park Czechowicki, Hassów, Archera oraz zrewitalizowany kilka lat temu Park ze Stawami Cietrzewia, zachecające do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Prace budowlane rozpoczęły się na przełomie roku. Sprzyjająca aura pozwala na prowadzenie ich zgodnie z harmonogramem, który zakłada oddanie obiektu do użytku w IV kwartale 2019 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych