PARTNER PORTALU

FB Antczak wchodzi na plac budowy

Właśnie ruszyły prace na inwestycji mieszkaniowej FB Antczak, zlokalizowanej nieopodal konińskiego ratusza. W obiekcie, którego zakończenie planowane jest w drugim kwartale 2017 roku, znajdą się 24 lokale o metrażach od 30 do 104 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2016 13:33

Na placu budowy w rejonie ulic Śliskiej, Wodnej i Grunwaldzkiej w Koninie, przeprowadzono rozbiórkę i uporządkowanie terenu pod dalsze działania. Na finiszu są już także prace gruntowe prowadzone pod okiem archeologa. Fundamenty budynku powinny być gotowe już na początku lipca.

W obiekcie do dyspozycji oddane zostaną 24 lokale – będą to zarówno kawalerki z możliwością połączenia, jak również mieszkania czteropokojowe. Większość lokali posiadać będzie balkony lub tarasy. Koszt metra kwadratowego powierzchni oscylować będzie w granicy 4 tys. zł.

Konin to kolejny, po Ostrowie Wielkopolskim i Kaliszu, projekt FB Antczak zlokalizowany w Wielkopolsce. Kamienica usytuowana będzie w pobliżu placu Wolności, Placu Zamkowego, a także w bliskim sąsiedztwie ważnych budynków administracyjnych.

Ze względu na strategiczne położenie w centrum miasta, dołożono starań, aby realizowany projekt był spójny z okolicznymi zabudowaniami. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Decone z Poznania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych