PARTNER PORTALU

Finale Apartments: Kameralne rezydencje w wyjątkowym otoczeniu

Na osiedlu Eko-Park w Warszawie, w otulinie parku i Pola Mokotowskiego, powstają trzy kameralne rezydencje mieszkaniowe Finale Apartments.

Autor: HouseMarket.pl 18 lipca 2016 13:51

Inwestycja spółki z grupy Eko-Park zostanie oddana do użytkowania pod koniec 2017 roku. Butikowa inwestycja przy ul. Chodkiewicza 1 to maksymalnie 27 ekskluzywnych apartamentów o metrażu od 147,80 do 477,90 mkw. Każdy z lokali wyróżniają przestronne wnętrza, duże tarasy i ogrody zimowe.

Formuła open space daje właścicielom swobodę nieograniczonej aranżacji lokalu. Mieszkańcy trzeciego piętra znajdą relaks i ukojenie w zielonym ogrodzie na dachu rezydencji. Do dyspozycji mieszkańców będzie również dwupoziomowy parking podziemny, sala ćwiczeń i relaksu, a o ich potrzeby zadba opieka concierge.

Osiedle Finale Apartments może pochwalić się wyjątkową lokalizacją w otulinie parku i sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jednego z największych warszawskich terenów zielonych.

- Przestrzeń, oddech i hektary zieleni na wyciągnięcie dłoni – wszystko w ścisłym centrum stolicy. To połączenie przesądzające o tym, że inwestycja jest absolutną perłą na warszawskiej mapie nieruchomości – mówi Artur Chwist wiceprezes ds. marketingu oraz sprzedaży inwestycji deweloperskich grupy Eko-Park.

Kameralne rezydencje Finale Apartments zostały stworzone w renomowanej pracowni KUL Architekci. Z niezwykłą starannością zaprojektowano także otoczenie, uwzględniając nietypowe rozwiązania w zakresie małej architektury i oświetlenia.

Klienci grupy Eko-Park doceniają również zastosowanie w inwestycji najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które służą mieszkańcom i środowisku naturalnemu, takich jak system grzewczy nowoczesnej generacji LogoTerma. Apartamenty zostaną wyposażone również w instalację wody lodowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych