PARTNER PORTALU

Finisz pierwszego etapu Nowego Tysiąclecia

Budowa pierwszego etapu Nowego Tysiąclecia dobiegła końca. Inwestycja czeka na pozwolenie na użytkowanie. Niebawem klucze do nowych mieszkań trafią już do pierwszych właścicieli.

Autor: HouseMarket.pl 01 lutego 2016 13:05

Inwestorem oraz generalnym wykonawcą projektu jest J.W. Construction Holding. Z myślą o nowych mieszkańcach osiedla deweloper przygotował ofertę specjalną – dwa pokoje od 206 tys. zł brutto.

Osiedle Nowe Tysiąclecie to jedno z większych osiedli realizowanych w Katowicach. W ramach pierwszego etapu powstał 17-kondygnacyjny budynek na 149 mieszkań, które w 90-proc. znalazły już swoich nabywców. W trakcie realizacji jest natomiast kolejny etap inwestycji liczący 122 mieszkania z terminem realizacji w czwartym kwartale 2016 roku. Osiedle docelowo składać się będzie z pięciu budynków mieszkalno-użytkowych o łącznej liczbie 573 mieszkań.

Inwestycja zawiera atrakcyjny rozkład lokali o powierzchni sięgającej od 28 mkw. do 128 mkw. w cenie rozpoczynającej się od 4700 zł za metr. Całość projektu charakteryzuje wysoki standard wykończenia, we wszystkich mieszkaniach zaprojektowano duże okna i przeszklone balkony oraz tarasy. W przypadku lokali na parterze przewidziano ogródki. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, trzykondygnacyjny garaż podziemny i zewnętrzne miejsca postojowe, a także plac zabaw dla dzieci.

- Przystępna cena mieszkań sprawia, że duża część z nich kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Wprowadziliśmy także ofertę specjalną dwa pokoje w cenie 206 tys. zł., obejmującą mieszkania w ramach drugiego etapu inwestycji - mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding.

Zaletą osiedla jest lokalizacja w samym środku Katowic. Sąsiadujące z nim tereny Parku Śląskiego zapewniają mieszkańcom nie tylko ciszę i spokój, ale również szereg rozrywek, takich jak ogród zoologiczny, wesołe miasteczko, planetarium czy stadion.

Ponadto osiedle położone jest także blisko innych punktów, takich jak Silesia City Center, przystanków tramwajowych, przedszkoli, szkół i marketów spożywczych. Wartym podkreślenia jest przyznanie inwestycji Nowe Tysiąclecie nominacji w plebiscycie Inwestycja na Medal - Housemarket Silesia Awards 2016, w kategorii Osiedle Przyjazne Rodzinie, organizowanym przez Grupę PTWP wspólnie z „Dziennikiem Zachodnim”. Do plebiscytu zakwalifikowane zostały inwestycje wyróżniające się jakością, a także nadające nowy wymiar otoczeniu, w którym powstały.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych