PARTNER PORTALU

Firmus wydaje klucze do Rezydencji Park Rodzinna

Firmus Group, norweski deweloper inwestujący w Mielnie i okolicy, ukończył pierwszy etap inwestycji Rezydencja Park Rodzinna.

Autor: HouseMarket.pl 12 maja 2016 10:40

Apartamentowiec zaprojektowany z myślą o rodzinie, znajduje się w niedalekiej odległości od morza i plaży, w otulinie zacisznego parku sosnowego. Blisko 80 proc. apartamentów zostało już sprzedanych. Deweloper szykuje się do rozpoczęcia realizacji kolejnego etapu inwestycji.

Rezydencja Park Rodzinna w Mielnie to kameralny kompleks apartamentowy o nowoczesnej architekturze, zlokalizowany pomiędzy ul. Orła Białego i Kopernika, w odległości niespełna 150 metrów od morza i nadmorskiej promenady, a także blisko jeziora Jamno.

Lokalizacja umożliwia szybki dostęp do atrakcji dla całej rodziny, pozwalających na wspólny aktywny wypoczynek, takich jak ścieżki rowerowe, trasy do joggingu i nordic walking.

W sąsiedztwie znajduje się całoroczna restauracja i kawiarnia Dune oraz atrakcje sezonowego klubu plażowego. W ramach inwestycji powstał bezpieczny zewnętrzny plac zabaw dla najmłodszych oraz wygodne lobby z kącikiem dla dzieci. Od wakacji 2017 roku dostępna będzie całoroczna część basenowo-rekreacyjna Dune Resort.

Architektura kompleksu apartamentowego nawiązuje do tradycyjnej w regionie Pomorza zabudowy i specyficznej konstrukcji z muru pruskiego. Wszystkie mieszkania zostały wykończone pod klucz, przy użyciu wysokiej klasy materiałów, takich jak deska barlinecka i drzwi w naturalnej okleinie.

W wyposażonym i umeblowanym aneksie kuchennym zamontowano sprzęt marki Bosch. Każdy z apartamentów posiada przestronny taras. W ramach rezydencji powstały miejsca postojowe w hali garażowej z komórkami lokatorskimi. Projekt inwestycji wykonali architekci Marek Antoszczyszyn i Andrzej Buko ze szczecińskiego biura AB Studio.

Klienci decydują się na zakup apartamentów w Rezydencji Park Rodzinna ze względu na kameralność projektu, architekturę budynku, lokalizację w zacisznym miejscu oraz bliskość morza i plaży.

- Do zakupu przekonują również ceny. Apartament dwupokojowy o komfortowej powierzchni można kupić w kwocie porównywalnej do ceny studio w Dune Resort. Jest to również doskonała inwestycja dla osób poszukujących nieruchomości, na których można pomnażać swoje oszczędności. W aktualnej ofercie pozostały nam apartamenty pokazowe.

Dzięki temu klient może kupić w pełni urządzone mieszkanie i niemalże od razu rozpocząć wynajem lub w nim zamieszkać. Z uwagi na duże zainteresowanie inwestycją, nie czekamy na sprzedaż ostatnich apartamentów. Rozpoczęliśmy już prace przygotowawcze związane z budową i sprzedażą drugiego etapu inwestycji – mówi Cezary Kulesza, kierownik ds. sprzedaży i marketingu w Firmus Group.

Deweloper podpisał już umowę na generalne wykonawstwo kolejnego etapu z firmą PB Kuncer, która zrealizowała m.in. pierwszy etap inwestycji. Planowane zakończenie drugiego etapu kompleksu to wiosna 2017 roku. Będzie to już 10 inwestycja Firmus Group w Mielnie. Szacowana łączna wartość kompleksu Rezydencja Park Rodzinna I-II oraz sąsiadującej Rezydencji Park (budynki I, II, III i IV) wynosi blisko 45 mln złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych