PARTNER PORTALU

Firmus zbuduje pierwsze w Koszalinie zamknięte osiedle domów jednorodzinnych

Firmus przygotowuje się do uruchomienia kolejnej inwestycji z górnej półki. W Koszalinie, w dzielnicy Jamno, powstanie kompleks domów jednorodzinnych - Osiedle Norweskie.

Autor: HouseMarket.pl 10 czerwca 2015 13:36

Osiedle Norweskie to pierwsze w Koszalinie zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Działka pod inwestycję znajduje się w bliskiej okolicy Jeziora Jamno oraz przystani żeglarskiej, w pobliżu trasy wiodącej nad morze. Plan przewiduje budowę 48 domów o zróżnicowanej powierzchni, na działkach o wielkości od 650 do 1,2 tys. mkw.

Dział badań rynku Firmus Group wraz z grupą architektów zaplanował cztery typy domów o powierzchni 99,99 mkw., 106,62 mkw., 127,62 mkw. i 143,42 mkw. Sprzedaż domów odbywać się będzie w standardzie deweloperskim, jednak deweloper planuje przygotować pakiety wykończenia.

Cały teren Osiedla Norweskiego zostanie ogrodzony, a wstęp na jego teren będzie monitorowany. Wśród infrastruktury towarzyszącej oprócz wewnętrznej drogi, oświetlenia i małej architektury, znajdą się również zaaranżowane tereny zielone oraz plac zabaw dla dzieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych