PARTNER PORTALU

Flagowa inwestycja Lokum Deweloper ma wzięcie

Lokum Deweloper przedsprzedał jedną czwartą ze 152 lokali w piątym etapie Lokum di Trevi na wrocławskich Krzykach. Inwestycja zostanie oddana do użytku w III kwartale 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2015 13:39

Osiedle Lokum di Trevi położone jest przy ulicy Klimasa na wrocławskich Krzykach, w bliskiej odległości od centrum miasta.

- Piąty etap Lokum di Trevi to kontynuacja jednej z naszych najpopularniejszych inwestycji. Klienci docenili atuty samego projektu jak i znakomitej lokalizacji, co przekłada się na dobre wyniki sprzedaży i potwierdza tendencję, że każdy kolejny etap cieszy się większym zainteresowaniem kupujących – mówi Eryk Nalberczyński, dyrektor sprzedaży Lokum Deweloper.

Piąty etap osiedla Lokum di Trevi obejmuje trzy kameralne 5-kondygnacyjne budynki ze 152 mieszkaniami, lokalami usługowymi i garażem podziemnym. W ofercie są przede wszystkim mieszkania 2- i 3-pokojowe, o metrażach od 32 do 68 mkw. i cenach od 5850 zł za mkw.

Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2016 r. Wcześniej wyprzedane i oddane do użytku zostały cztery etapy inwestycji z 648 mieszkaniami. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest Lokum Deweloper.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych