PARTNER PORTALU

Flagowa inwestycja Unidevelopment zakończona. W planach nowy etap

Unidevelopment otrzymała pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu Osiedla 360° na warszawskim Gocławiu i rozpoczęła przekazywanie mieszkań klientom. W przyszłym roku deweloper planuje realizację drugiego etapu tego przedsięwzięcia, w którym powstanie 112 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 08 grudnia 2015 09:07

Nowe Osiedle 360° znajduje się przy ul. Kapelanów AK na warszawskim Gocławiu. W pierwszym etapie inwestycji, w dwóch budynkach, powstało łącznie 118 mieszkań. W ofercie znalazły się lokale o metrażach od 33 do 105 mkw. Obecnie wolnych pozostało już tylko 14 z nich. Klienci mogą wybierać spośród trzypokojowych mieszkań o powierzchniach od 56,44 mkw. do 65,46 mkw. oraz jednego pięciopokojowego lokalu z dużą loggią i widokiem na jeziorko Balaton. Dotychczas firma sprzedała prawie 90 proc. mieszkań w inwestycji. 

- Wyróżnikami oferty jest tu zarówno funkcjonalny rozkład lokali, jak i okolica o atrybutach rzadko spotykanych w rozwiniętych częściach miasta. Budynki sąsiadują bezpośrednio z jeziorkiem Balaton, wokół którego znajduje się park i place zabaw. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych położonych nad wodą jest wartością dodaną i zapewnia bliskość przyrody, o którą tak trudno w dużych aglomeracjach. Ponadto kupujący mieszkanie na Osiedlu 360° z oknami wychodzącymi na jeziorko, mają pewność, że widok zawsze będzie wyjątkowy i w przyszłości się nie zmieni – mówi Ewa Przeździecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Unidevelopment.

Oprócz terenów rekreacyjnych w pobliżu osiedla znajduje się też infrastruktura miejska, wpływająca na komfort codziennego życia – m.in. liczne placówki handlowo-usługowe, medyczne oraz edukacyjne. Okolice ul. Kapelanow AK są dobrze skomunikowane z resztą miasta i już teraz zapewniają możliwość łatwego poruszania się samochodem i komunikacją publiczną. W pobliżu zatrzymuje się wiele autobusów. Co więcej, zgodnie z planami przedstawianymi przez metro warszawskie, docelowo w rejonie Gocławia mają zostać zrealizowane dwie stacje II linii kolei podziemnej: „Ostrobramska” i „Fieldorfa”.

Projekt Osiedla 360° przygotowała pracownia Mąka Sojka Architekci. Generalnym wykonawcą był Unibep. Ceny lokali aktualnie dostępnych w ofercie wynoszą od 7450 do 7700 zł/mkw.

W przyszłym roku Unidevelopment planuje rozpoczęcie budowy drugiego etapu Osiedla 360°, w którym w dwóch budynkach powstanie 112 kolejnych mieszkań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych