PARTNER PORTALU

Forma Wysoka inwestuje w sztukę

Profit Development opublikował na profilu facebookowym budowanego osiedla Wysoka Forma nagrodzone prace adeptów malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, które ozdobią klatki schodowe w inwestycji Forma Wysoka.

Autor: HouseMarket.pl 15 kwietnia 2016 15:34

W październiku ubiegłego roku firma ogłosiła konkurs skierowany do młodych artystów, którego tematem była muzyka. Zostało zgłoszonych ponad 120 projektów, spośród których jury wyłoniło dwanaście. Nagrodzone zostały prace: Doroty Boreckiej, Alicji Jaworskiej, Izabeli Kabzy, Anny Kiszki, Martyny Kosiarz i Miriam Ptak.

Inwestycja w podwrocławskiej miejscowości Wysoka składa się z trzech budynków o niskiej zabudowie.  Lokalizacja osiedla Forma Wysoka pozwoli mieszkańcom w ciągu 20 minut dotrzeć do centrum miasta. Osiem minut zajmie dojazd do Bielan Wrocławskich, gdzie powstaje największy w Polsce kompleks rozrywkowo-handlowy z kinem, restauracjami oraz klubami fitness.

Na ofertę składają się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 27 do 97 mkw. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

W mieszkaniach o wysokości 2,6 m na uwagę zasługują drzwi wejściowe w najwyższej klasie C - odporne na włamanie. W standardzie są również parapety z konglomeratu Botticino, pięciokomorowa stolarka okienna, a także kompletna instalacja teleinformatyczna.

Dodatkowo mieszkania na kondygnacji parterowej wyposażone zostaną w rolety zewnętrzne. Deweloper zaplanował również pomieszczenia wspólne dla rowerów i wózków, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Elewacja budynków utrzymana będzie w kolorach bieli i szarości. Strefy wejściowe i klatki schodowe - w ciepłych barwach. W ramach zagospodarowania terenu wykonane zostaną tereny zielone z roślinnością niską i wysoką oraz plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem przewidzianych ustawą deweloperską zasad ochrony praw klienta. W całym okresie realizacji jest kontrolowana przez bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy. Planowany termin oddania mieszkań: grudzień 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych