PARTNER PORTALU

Forma Wysoka: Kup mieszkanie, zgarnij rower

Profit Development ogłosił promocję osiedla Forma Wysoka pod hasłem: „Kup mieszkanie, zgarnij rower”. Akcja trwa do 31 maja. Pojazd w prezencie otrzyma każdy z domowników.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2016 16:43

Inwestycja w podwrocławskiej miejscowości Wysoka składa się z trzech budynków o niskiej zabudowie. W ofercie są mieszkania: od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 27 do 97 mkw.

Na ofertę składają się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 27 do 97 mkw. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

W mieszkaniach o wysokości 2,6 m na uwagę zasługują drzwi wejściowe w najwyższej klasie C – odporne na włamanie. W standardzie są również parapety z konglomeratu Botticino, pięciokomorowa stolarka okienna, a także kompletna instalacja teleinformatyczna.

Dodatkowo mieszkania na kondygnacji parterowej wyposażone zostaną w rolety zewnętrzne. Deweloper zaplanował również pomieszczenia wspólne dla rowerów i wózków, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Elewacja budynków utrzymana będzie w kolorach bieli i szarości. Strefy wejściowe i klatki schodowe – w ciepłych barwach. W ramach zagospodarowania terenu wykonane zostaną tereny zielone z roślinnością niską i wysoką oraz plac zabaw dla dzieci. Planowany termin oddania mieszkań: grudzień 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych