PARTNER PORTALU

Forma Wysoka, niska zabudowa. Zobacz, jak postępują prace na wrocławskim osiedlu

Front robót na terenie Formy Wysokiej obejmuje obecnie wszystkie możliwe obszary: od zagospodarowania terenu, przez konstrukcje dachu i wykonanie pokryć, montaż okien i instalacji wewnątrz budynku aż po elewację zewnętrzną.

Autor: HouseMarket.pl 09 czerwca 2016 12:16

Forma Wysoka to osiedle, które składa się z trzech budynków o niskiej zabudowie. Profit Development zaplanował w nich mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 27 do 97 mkw. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

W mieszkaniach o wysokości 2,6 m na uwagę zasługują drzwi wejściowe w najwyższej klasie C - odporne na włamanie. W standardzie są również parapety z konglomeratu Botticino, pięciokomorowa stolarka okienna, a także kompletna instalacja teleinformatyczna. Dodatkowo mieszkania na kondygnacji parterowej wyposażone zostaną w rolety zewnętrzne. Deweloper zaplanował również pomieszczenia wspólne dla rowerów i wózków, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Elewacja budynków utrzymana będzie w kolorach bieli i szarości. Strefy wejściowe i klatki schodowe - w ciepłych barwach. W ramach zagospodarowania terenu wykonane zostaną tereny zielone z roślinnością niską i wysoką oraz plac zabaw dla dzieci.

Termin oddania inwestycji do użytku zaplanowano na grudzień br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych