PARTNER PORTALU

Fort Forest, czyli lofty w otulinie parku krajobrazowego

Budowany przez Hossę kompleks położony jest w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na terenie willowej dzielnicy Gdynia Chwarzno. Apartamenty i lofty mają przestronne tarasy, balkony oraz duże przeszklenia wychodzące na las.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2016 09:40

W czerwcu Hossa wprowadziła pierwsze budynki nowego etapu Fortu Forest do oferty rezerwacyjnej. W czterokondygnacyjnych budynkach z podziemnym garażem znajdą się mieszkania o metrażu od 48 mkw. do 127 mkw.

Apartamenty i lofty – od dwupokojowych do pięciopokojowych dysponują przestronnymi tarasami, balkonami oraz dużymi przeszkleniami wychodzącymi wprost na las, a odpowiednie ułożenie budynków gwarantuje optymalne nasłonecznienie lokali.

Pod względem ochrony i bezpieczeństwa Fort Forest stanowi unikatową ofertę na trójmiejskim rynku nieruchomości. Zastosowano tu najwyższe standardy bezpieczeństwa. Kompleks jest ogrodzony, monitorowany i objęty całodobową ochroną fizyczną oraz systemem kontroli dostępu – wjazd do Fort Forest dla gości odbywa się poprzez bramę nadzorowaną przez portiera.

Reprezentacyjna promenada stanowiąca oś kompozycyjną Fort Forest, prowadzi od bramy głównej w głąb kompleksu, mijając rekreacyjny skwer, gdzie w sąsiedztwie malowniczo położonego zbiornika retencyjnego zaprojektowany został fitness na świeżym powietrzu, plac zabaw, bullodrom oraz miejsca do wypoczynku. Na końcu promenady, która nosi imię Czesława Niemena, znajdują się furtki, którymi mieszkańcy mogą przejść na spacer do lasu.

Gabionowe elewacje

 Wysoki standard kompleksu Fort Forest widoczny jest na każdym kroku. Szczególną uwagę zwracają oryginalne elewacje gabionowe, szlachetne okładziny z granitu i cegły klinkierowej, balustrady tarasów wykończone szkłem i nierdzewną stalą.

Hole wejściowe i klatki schodowe każdego z budynków to autorskie projekty, gwarantujące indywidualność i niepowtarzalność części wspólnych. W ich wnętrzach zastosowane zostały materiały: granit, eleganckie okładziny z drewna oraz tafle hartowanego szkła. Całości dopełniają oryginalne oprawy oświetleniowe i motywy graficznie nawiązujące do lokalizacji kompleksu.

Zakończenie inwestycji planowane jest na czwarty kwartał 2017 r. i drugi kwartał 2018 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych