PARTNER PORTALU

Forum Wola. Kolejny etap z pozwoleniem na budowę

Grupa Robyg otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu w ramach inwestycji Forum Wola. W tej fazie powstanie 159 lokali mieszkalnych z garażami podziemnymi oraz powierzchnią usługową.

Autor: housemarket.pl 31 sierpnia 2017 10:46

Mieszkańcy osiedla Forum Wola otrzymają także pełną infrastrukturę usługową, drogi dojazdowe i tereny zielone. W ramach tej części projektu zaplanowano lokale o metrażach od 28 mkw do 121 mkw w cenie od 6.800 zł za mkw. Budowa rozpocznie się jeszcze w III kw. 2017 natomiast przewidywane zakończenie prac przypada na IV kw. 2018.

Osiedle Forum Wola w całości – tak jak wszystkie inwestycje Robyg – wyposażone będzie w system Smart House w standardzie, bez dodatkowych kosztów. W całej inwestycji powstanie ponad 900 lokali.

Projekt Forum Wola to jeden z elementów kompleksowego podejścia Robyg do inwestycji spółki na warszawskich Odolanach. Deweloper wykonał i nieodpłatnie oddał do użytku park Odolany, dzięki czemu ta część dzielnicy znacząco zyskała na atrakcyjności. Wraz z zakupionym w Forum Wola mieszkaniem grupa oddaje do użytku fragment mieszkaniowej części miasta, w który firma tchnęła nowe życie.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych