PARTNER PORTALU

Francuski deweloper zbuduje 540 mieszkań na warszawskiej Woli

Nexity buduje przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie osiedle SkyLife. W ośmiu budynkach powstanie 540 mieszkań. Ruszyła już budowa pierwszego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 10 czerwca 2015 09:12

Głównym założeniem projektu jest ergonomia i przestrzenność. Deweloperowi udało się określić preferencje przyszłych mieszkańców. Na ich podstawie architekci zaprojektowali w sumie około 540 mieszkań, garaże podziemne i lokale usługowe. Gotowe projekty mieszkań złożono w ośmiu budynków realizowanych w czterech etapach. W efekcie w projekcie znalazły się m.in. kawalerki z widną kuchnią i widną łazienką, tarasem, balkonem lub ogródkiem, mieszkania 2 i 3 pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, mieszkanie 3- lub 4-pokojowe z garderobą i dużym tarasem, czasami przewyższającym wielkością całe mieszkanie.

Z podobną starannością zaprojektowano układ urbanistyczny osiedla. Każdy budynków (Space, Liberty, Future, Star, Atmosphere, Freedom, Concept i Sky) będzie wyróżniał się unikalną architekturą. Projektanci z pracowni GIS Architekci zaplanowali dwa place zabaw, miejsce do grillowania, fontannę przy głównym wejściu na teren osiedla, liczne alejki spacerowe oraz akcent francuski w postaci miejsca do gry w bule. W SkyLife zaprojektowano również wyjątkowe pomieszczenie dla mieszkańców - strefę SkyLife RELAX. To miejsce dla dbających o formę, wyposażone w nowoczesny sprzęt sportowy oraz fotele masujące dla mieszkańców spragnionych relaksu.

- Dzięki temu, że bryły budynków złożyliśmy z gotowych mieszkań, w naszym projekcie nie ma mieszkań wynikowych. Każdy lokal został dokładnie przemyślany, podobnie jak cała przestrzeń osiedla. Zależało nam na tym, aby projekt naszego osiedla odpowiadał nawet najbardziej zindywidualizowanym potrzebom klientów - tłumaczy Adam Dąbkowski, dyrektor generalny Nexity Polska.

Ceny mieszkań w inwestycji SkyLife zaczynają się od 5999 tysięcy za metr kwadratowy. Ponad 45 proc. to mieszkania oferowane w rządowym programie Mieszkania dla Młodych, dzięki czemu kupujący mogą uzyskać aż do 20 proc. dofinansowania do inwestycji. Pozostałe ceny nie przekraczają 7 tys. zł za mkw. W SkyLife kawalerkę można będzie kupić od 209 tys. zł, mieszkanie dwupokojowe - od 263 tys. zł, a trzypokojowe - od 373 tys. zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych