PARTNER PORTALU

FSP inwestuje w ekologiczne apartamenty

Trwa budowa osiedla apartamentów Parkowe Maślice we Wrocławiu. Do ich budowy  zastosowano wyłącznie ekologiczne surowce.

Autor: HouseMarket.pl 20 sierpnia 2015 11:45

Parkowe Maślice powstają w południowo-zachodniej części miasta, w bliskim sąsiedztwie Parku Maślickiego we Wrocławiu. W dwóch kameralnych budynkach zaplanowano 60 apartamentów o różnym metrażu – od 47 do 105 mkw. Część lokali ma tarasy, balkony lub ogródki.

Wszystkie budynki w Parkowych Maślicach są energooszczędne dzięki zastosowaniu m.in. pianki poliuretanowej i łączników termoizolacyjnych, które zapobiegają stratom energii oraz logotermy – węzła cieplnego, dzięki któremu mieszkańcy płacą tylko za ciepło wykorzystywane na własny użytek. Pianka poliuretanowa zmniejsza uniemożliwia przedostawanie się do budynku kurzu i pyłków, co gwarantuje dom wolny od zanieczyszczeń oraz wzmacnia konstrukcję budynku.

Za realizację projektu odpowiada legnicki deweloper - spółka FSP. W portfolio firmy znajdują się, m.in. apartamenty osiedla Lofty Parkowe oraz osiedle Apartamenty Tarninów w Legnicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych