PARTNER PORTALU

Fundamental Group i LC Corp ruszają ze wspólnym projektem

Fundamental Group podpisała umowę z LC Corp. Spółka jest generalnym wykonawcą VI etapu inwestycji Osiedle na Woli, która powstaje w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy.

Autor: housemarket.pl 09 października 2017 15:06

We wrześniu br. ruszył kolejny etap budowy Osiedla na Woli należącego do LC Corp. W VI etapie inwestycji (budynek B) powstanie 147 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od 31 do 100 mkw. To atrakcyjne powierzchnie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i inwestorów szukających mieszkania pod wynajem. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 143 miejsc postojowych w garażu podziemnym i 74 miejsc zewnętrznych.

VI etap kompleksu apartamentowego Osiedle na Woli znajduje się przy ul. Fort Wola 12 B.

- W projekcie duży nacisk położono na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując wysoką jakość rozwiązań technicznych, a jednocześnie optymalizując koszty – podkreśla Robert Jelonek z Fundamental Group.

Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy, w malowniczo usytuowanej warszawskiej Woli, bardzo dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami miasta. Niedaleko znajdują się parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów.

VI etap inwestycji, realizowany przez Fundamental Group, zaplanowano zakończyć w III kwartale 2019 r.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych